Foredragsholdere


Hans Christian Bangsmoen
Område: Oslo
Telefon: 909 24 847
E-post:
hans.c.bangsmoen@gmail.com

Spesiale: Foredragene «Gylne dråper - skråblikk på norske akevitter før og nå» og «Linjeakevitten - en unik norsk merkevare». Ellers dekkes det meste om norsk akevitt med betydelig kunnskap om linjeakevitt.


Øyvind Bergene
Område: Lågendalen/Vestfold
Telefon: 915 44 242
E-post: oyvind.bergene@bgeo.no

Spesiale: Generelt om akevitt samt «skålekurs»


Thomas Larsen Bergheim
Område: Tangen/Hedmark
Telefon: 406 08 004
E-post: thomas@liverpool.no

Spesiale: Akevitt, kultur, tradisjon og fremtid som naturlig del av gode måltider og opplevelser.


Jon Bertelsen
Område: Hele landet Telefon: 934 22 222 E-post: ojon@jonsutvalgte.no
Spesiale: Generelt om akevitt og spesielt om produktene fra Det Norske Brenneri


Torkjell Berulfsen
Område: Oslo
Telefon: 901 57 715
E-post:
torkjell.berulfsen@gmail.com

Spesiale: Akevitt samt annet brennevin.


Stine L. Borgersen
Område: Oslo/Hedmark
Telefon: 411 26 600
E-post:
post@akevittruten.no

Spesiale: Generelt om akevitt.


Nina Bøhnsdalen
Område: Stavanger, Rogaland
Telefon: 924 32 823
E-post:
ninabohnsdalen@yahoo.no

Spesiale: Generelt om akevitt.


Reidar J. Evensen
Område: Bodø, Nordland
Telefon: 915 70 021
E-post:
reidar@arcticconsult.no

Spesiale: Generelt om akevitt. Tar med delere av egen akevitltsamling om ønskelig. Informasjon om akevitt og prøvesmaking.


Arve Fossum
Område: Ottestad, Hedmark Telefon: 926 69 313 E-post: a-fossu2@online.no
Spesiale: Livets vann og Atlungstad Brenneri.


Elisabeth Gjestland
Område: Oslo
Telefon: 991 66 016
E-post:
elisabeth@norsk-akevitt.org

Spesiale: Generelt om norsk, fatmodnet akevitt.


Per Harald Grue
Område: Ås, Akershus
Telefon: 970 33 526
E-post:
pharagru@online.no

Spesiale: Generelt om akevitt. Om brennevin og snapser basert på norske urter og bær.


Ingvar Hage
Område: Skreia, Oppland
Telefon: 917 79 022
E-post:
ingvar.hage@nibio.no

Spesiale: Generelt om akevitt med vekt på poteten.


Torild Tjernås Hoel
Område: Blaker, Akershus
Telefon: 990 30 910
E-post:
tthoel@online.no

Spesiale: Generelt om akevitt. Akevitt til mat.


Rolf Kruge Huseby
Område: Larvik, Vestfold
Telefon: 950 84 223
E-post:
krugehus@online.no

Spesiale: Generelt om akevitt.


Gustav Jørgensen
Område: Drammen, Buskerud
Telefon: 928 40 260
E-post:
gustav@gustavjorgensen.no

Spesiale: Øl og Akevitt (samt tubamusikk).


Gunnar Hoff Lysholm
Område: Orkanger, Trøndelag
Telefon: 928 44 400
E-post:
ghlysholm@gmail.com

Spesiale: Generelt om akevitt (historikk), akevitt og mat, akevittsmaking med smaksprøver. har har du muligheten til å å treffe en direkte etterkommer etter Jørgen B. Lysholm!


Jarle Løno
Område: Stavanger, Rogaland
Telefon: 416 62 577
E-post:
jarle@prestige.no

Spesiale: Generelt om akevitt (historikk), akevitt og mat, akevittsmaking med smaksprøver og blindtester. Også brennevinsproduksjon i Stavanger på 1800-tallet og den Stavangerske akevittruten (byvandring med historikk og smaking)


Anne-Lise Mellbye
Område: Nes H., Hedmark
Telefon: 901 98 552
E-post:
gre-gaa@online.no

Spesiale: Akevitt og mat. Akevittsmaking og ellers generelt om akevitt.


Atle Minothi
Område: Oslo
Telefon: 970 47 4785
E-post:
atle@norsk-akevitt.org

Spesiale: Akevitten er Norges nasjonalarv slik Whisky er skottenes eller Cognac er franskmennenes. Dessverre er vi ikke nok bevisst denne skatten av et nasjonalbrennevin. Foredraget omhandler akevitthistorien fra 1500-tallet og til i dag. Atle holder også kurs med smakinger. Ta kontakt for skreddersydd opplegg.


Odd Johan Nelvik
Område: Hele landet Telefon: 417 74 177 E-post: odd@detnorskebrenneri.no
Spesiale: Generelt om akevitt og spesielt om produktene fra Det Norske Brenneri


Unn Karin Olsen
Område: Oslo
Telefon:
906 06 522
E-post:
unn.karin@matogmening.no

Spesiale: Akevitt generelt, akevitt til mat, akevitt med kvinneperspektiv.


Fridthjof Tokstad Platou
Område: Rudshøgda, Hedmark Telefon: 415 00 106 E-post: fridthjof@tokstad.net
Spesiale: Generelt om akevitt. Fridthjof liker å snakke om mat og drikke, og binde sammen et måltid via prøvesmaking. Han er  også fast omviser på Atlungstad Brenneri i Stange.


Hege Ramseng
Område: Oslo
Telefon: 920 31 080
E-post:
hege.ramseng@drikkeglede.no

Spesiale: Øl og akevitt.


Gotmar Rustad
Område: Løten, Hedmark
Telefon: 901 89 905
E-post:
gotmar@online.no

Spesiale: Generelt om akevitt.


Odd Kjell Skjegstad
Område: Oslo
Telefon: 901 98 655
E-post:
odd.kjell@oslo.online.no

Spesiale: Foredraget: En visitt til akevitt.


Espen Smith
Område: Oslo
Telefon: 920 91 910
E-post:
espen@espensmith.com

Spesiale: Øl og akevitt.


Per Yngve Steinsholt
Område: Skreia, Oppland
Telefon: 913 87 021
E-post:
per@steinsholt.net

Spesiale: Generelt om akevitt med vekt på poteten. Steinsholt tar alltid med deler av egen akevittssamling. Smaksprøver og dobbel blindtest er vanlig om ikke forsamlingen er for stor.


Lars Ole Ørjasæter
Område: Oslo
Telefon: 23 15 85 00
E-post:
post@norsk-akevitt.org

Spesiale: Generelt om akevitt. Akevitt til mat. Også Cognac, whisky og annet brennevin samt øl. Tilbyr foredrag på engelsk


Jorun Aarsby
Område: Skreia
Telefon: 908 79 389
E-post:
jori-aar@online.no

Spesiale: Norsk brennevinslovgjevning og -produksjon i eit historisk perspektiv.
Logg inn