Information in English Information in English Informaci�n en espa�ol
       Informationen in Deutsch


     Norske Akevitters Venner
     Postboks 119, Manglerud
     0612  Oslo

     Tlf: 23 15 85 00
     Kontortid: 09.00 - 16.00

Våre sponsorer:








     Abonner på våre
nyheter (RSS)
     Abonner på alle
artikler (RSS)

    

Foredragsholdere tilknyttet Norske Akevitters Venner


Norske akevitters Venner er spesielt opptatt av forholdet mellom mat og akevitt, noe de fleste av våre foredragsholdere kan ta med som en del av foredragene sine. Se spesialområde og spør den enkelte.

Honorarene for foredrag varierer i forhold til oppdragets art. Ta derfor kontakt med den enkelte foredragsholder vedrørende honorar. Alle avtaler gjøres med den enkelte foredragsholder.

Alfabetisk liste over foredragsholdere:

Bangsmoen, Hans Christian
Oslo
Tlf.: 909 24 847
E-post: hans.c.bangsmoen@gmail.com
Spesiale: Foredragene «Gylne dråper - skråblikk på norske akevitter før og nå» og «Linjeakevitten - en unik norsk merkevare». Ellers dekkes det meste om norsk akevitt med betydelig kunnskap om linjeakevitt.

Bergene, Øyvind
Lågendalen, Vestfold
Tlf.: 915 44 242
E-post: oyvind.bergene@bgeo.no
Spesiale: Generelt om akevitt samt «skålekurs».

Bergheim, Thomas Larsen
Tangen, Hedmark
Tlf.: 406 08 004
E-post: thomas@liverpool.no
Spesiale: Akevitt, kultur, tradisjon og fremtid som naturlig del av gode måltider og opplevelser.

Berulfsen, Torkjell

Oslo
Tlf.: 901 57 715
E-post: torkjell.berulfsen@nrk.no
Spesiale: Akevitt samt annet brennevin.

Borgersen, Stine L.
Oslo/Hamar, Hedmark
Tlf.: 411 26 600
E-post: post@akevittruten.no
Spesiale: Generelt om akevitt.

Bøhnsdalen, Nina
Stavanger, Rogaland
Tlf.: 924 32 823
E-post:ninabohnsdalen@yahoo.no
Spesiale: Generelt om akevitt.

Evensen, Reidar J.
Bodø, Nordland
Tlf.: 915 70 021
E-post: reidar@arcticconsult.no
Spesiale: generelt om akevitt. Tar med deler av egen akevittsamling hvis ønskelig. Informasjon om akevitt og prøvesmaking.

Fossum, Arve
Ottestad, Hedmark
Tlf.: 926 69 313
E-post: a-fossu2@online.no
Spesiale: Livets vann og Atlungstad Brenneri.

Gjestland, Elisabeth
Oslo
Tlf.: 991 66 016
E-post: elisabeth.gjestland@gmail.com
Spesiale: Generelt om norsk, fatmodnet akevitt.

Grue, Per Harald
Ås, Akershus
Tlf.: 970 33 526
E-post: pharagru@online.no
Spesiale: Generelt om akevitt. Om brennevin og snapser basert på norske urter og bær.

Hage, Ingvar
Skreia, Oppland
Tlf.: 917 79 022
E-post: ingvar.hage@bioforsk.no
Spesiale: Generelt om akevitt med vekt på poteten.

Hoel, Torild Tjernås
Blaker, Akershus
Tlf.: 990 30 910
E-post: tthoel@online.no
Spesiale:  Generelt om akevitt. Akevitt til mat.

Huseby, Rolf Kruge
Larvik, Vestfold
Tlf.: 950 84 223
E-post: krugehus@online.no
Spesiale: Generelt om akevitt. 

Jørgensen, Gustav
Drammen, Buskerud
Tlf.: 928 40 260
E-post: gustav@gustavjorgensen.no
Spesiale: Øl og akevitt (samt tubamusikk…).

Løno, Jarle
Stavanger, Rogaland
Tlf.: 416 62 577
E-post: jarle@prestige.no
Spesiale: Generelt om akevitt (historikk), akevitt og mat, akevittsmaking med smaksprøver og blindtester. Også brennevinsproduksjon i Stavanger på 1800-tallet og den Stavangerske akvitt-ruten (byvandring med historikk og smaking).

Mellbye, Anne-Lise
Nes H., Hedmark
Tlf.: 901 98 552
E-post: gre-gaa@online.no
Spesiale: Akevitt og mat, akevittsmaking og ellers generelt om akevitt.

Minothi, Atle
Oslo
Tlf.: 970 47 485
E-post: atle@norsk-akevitt.org
Spesiale: Akevitten er Norges nasjonalarv slik som Whisky er skottenes eller Cognac er franskmennene. Dessverre er vi ikke nok bevisst denne skatten av et nasjonalbrennevin. Foredraget omhandler akevitthistorien fra 1500-tallet til i dag. Atle holder også kurs der det i tillegg blir smaking av «de fire store», mat og annen akevittlære, samt avec-akevitt på høyde med alt du har smakt fra utlandet.

Olsen, Unn Karin
Oslo
Tlf.: 906 06 522
E-post: unn.karin@matogmening.no
Spesiale: Akevitt generelt, akevitt til mat, akevitt med kvinneperspektiv.

Platou, Fridthjof Tokstad
Rudshøgda, Hedmark
Tlf.: 415 00 106
E-post: fridthjof@tokstad.net
Spesiale: Generelt om akevitt.

Ramseng, Hege
Oslo
Tlf.:  920 31 080
E-post: hege.ramseng@drikkeglede.no
Spesiale: Øl og akevitt.

Rustad, Gotmar
Løten, Hedmark
Tlf.: 901 89 905
E-post: gotmar@online.no
Spesiale: Generelt om akevitt.

Rødhyll, Berit
Brønnøysund, Nordland
Tlf.: 900 54 424
E-post: jarlewal@online.no
Spesiale: Akevitt med nord-norsk vri.

Skjegstad, Odd Kjell
Oslo
Tlf.: 901 98 655
E-post: odd.kjell@oslo.online.no
Spesiale: Foredraget «En visitt til akevitt».

Smith, Espen
Oslo
Tlf.:920 91 910
E-post: espen@espensmith.com
Spesiale: Øl og akevitt.

Steinsholt, Per Yngve
Skreia, Oppland
Tlf.: 913 87 021
E-post: per@steinsholt.net
Spesiale:Generelt om akevitt med vekt på poteten. Steisholt tar alltid med deler av sin egen akevittsamling.

Smaksprøver og «dobbelt blindtest» er vanlig hvis forsamlingen ikke er for stor.

Ørjasæter, Lars Ole
Oslo
Tlf.: 23 15 85 00
E-post: post@norsk-akevitt.org
Spesiale: Generelt om akevitt, akevitt til mat. Også cognac, whisky og annet brennevin samt øl.
Foredrag om akevitt på engelsk.

Jorunn Aarsby
Skreia
Tlf.: 908 79 389
E-post: jori-aar@online.no
Spesiale: Norsk brennevinslovgjeving og -produksjon i eit historisk perspektiv.

Flere navn kommer etter hvert.



 tilbake